Ana Sayfa

Pruva Marin İmalat – Bakım ve Onarım servisi olarak Marmara bölgesinde ve Ege bölgesinde hizmet vermekteyiz. İlkelerimiz, siz saygı değerli müşterilerimize üretim aşamasında, hızlı, güvenilir ve garantili bir hizmet vermektir. Teslim etmiş olduğumuz işlerin arakasında durarak her noktada servis hizmetini sunmaktayız. Biliyoruz ki, memnuniyetiniz bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır.
Teknelerinize, üretici firmanızın bakım talimatları doğrultusunda ve tecrübelerimizi katarak en iyi servisi sunmayı hedefliyoruz. Bizim için bakımlı tekne, tamirden yeni çıkmış bir tekne değildir. Periyodik olarak tüm bakımları yapılmış, arızaya sebebiyet vermeden önlemi alınmış olan tekneleriniz bakımlı tekne olarak görülmektedir.
Pruva Marine, bakım onarım alanında göstermiş olduğu faaliyetleri yeni üretimi yapılan teknelerde de göstermektedir. Üretici firmaların istemiş oldukları desteği vermek, güvenilir bir iş ortaya koymak ve tamamlanan projelerin arkasında durup tarafımıza düşen görevi layıkıyla yerine getirmek bizim işimizdir. Müşterilerimizin karşılaşabileceği sorunlarda istenildiği zamanda ve istenildiği yerde onların yanında olarak tekne keyiflerini aksatmadan işlerimizi tamamlayıp ilk günki memnuniyetimizi sürdürmekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir